nowa oferta
420,85 zł/m2 cena: 335 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana znajdująca się na spokojnym Osiedlu Kwiatów w Luboszycach.
Działka znajduje się przy oświetlonej ulicy z chodnikami (nawierzchnia bezpyłowa), dostępne media w ulicy, bezpośrednio przy działce: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna gazociąg, światłowód.
Wjazd na działkę od strony wschodniej. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - MN.
Dojazd do Opola i po całej gminie Łubniany zapewnia 7 dni w tygodniu GTV BUS.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty OPT-GS-1040
Powierzchnia 796,00 m²
Wymiary działki 22 x 35 m m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Łubniany, Luboszyce
działka na sprzedaż

OPT-GS-1001

Działka budowlana w Luboszycach od strony Kępy z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media w pobliżu działki: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, światłowód, gaz w odległości około 150 m. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 850,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce

Łubniany, Luboszyce
działka na sprzedaż

OPT-GS-1032

SPRZEDANE !!! Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i czystej okolicy (bez pieców węglowych), w pobliżu domów jednorodzinnych, z dojazdem działką drogową będącą własnością gminy (możliwość uzyskania pozwolenia na budowę), bezpośrednio przy działce znajduje ...

Powierzchnia
850,00 m2
Cena za m2
294,12 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce

Łubniany, Luboszyce
działka na sprzedaż

OPT-GS-1036

Na sprzedaż kształtna działka usługowa w Luboszycach przy ul. Czarnowąskiej. Media w ulicy: wodociąg, energia elektryczna.

Powierzchnia
2 212,00 m2
Cena za m2
151,45 zł
cena 335 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce