nowa oferta
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na sprzedaż

JED-LS-251

Proponujemy do zakupu lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze. Oferujemy do zakupu funkcjonalny lokal użytkowy o  przeznaczeniu biurowo-usługowym, położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w atrakcyjnej lokalizacji - Opole Bliskie Zaodrze. Lokal o powierzchni ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
9 996,67 zł
cena 299 900
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

JED-MS-250

Proponujemy Państwu do sprzedaży  nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w  w nowo wybudowanym apartamentowcu na III piętrze. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z którego wyjście jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 562,50 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1039

4 pokoje, każdy z niezależnym wejściem z korytarza, w każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem i wc oraz mini aneks kuchenny z lodówka i zlewozmywakiem. Pralnia i suszarnia dostępne z korytarza. Pokoje są obecnie wynajęte. Każdy pokój na indywidualne opomiarowanie ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 891,09 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turawa, Osowiec Śląski

Turawa, Osowiec Śląski
działka na sprzedaż

OPT-GS-1038

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Możliwość dodatkowego zakupu działki sąsiadującej o tej samej powierzchni.

Powierzchnia
1 902,00 m2
Cena za m2
157,73 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Turawa, Osowiec Śląski
nowa oferta
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na wynajem

CMW-LW-405

Dobrze doświetlony moduł dwupokojowy (22 i 9m2) zlokalizowany w kilkupiętrowym biurowcu, idealny dla osób/firm prowadzących działalność niewymagającą dużej powierzchni biurowej.   Do kwoty czynszu obejmującej zryczałtowane opłaty za media (ogrzewanie, prąd, woda) ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,61 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Opole, Kolonia Gosławicka, Os. Malinka

Opole, Kolonia Gosławicka, Os. Malinka
mieszkanie na wynajem

MMN-MW-1565

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący się w jednym z budynków tworzących inwestycję Apartamenty Premium przy Alei ...

Powierzchnia
38,92 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,23 zł
cena 2 500
Kryteria wyszukiwania

rozumiem