nowa oferta
działka na sprzedaż - Turawa, Kotórz Mały

Turawa, Kotórz Mały
działka na sprzedaż

KOR-GS-924

Teren o pow. 20,20a  -  cena ofertowa : 500000zł. + VAT ? do wyjaśnienia... Lub ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8 działek. Ważny MPZP , media przy działkach : prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Do sprzedaży cały teren - cena ofertowa : ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Turawa, Kotórz Mały
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turawa, Kotórz Mały

Turawa, Kotórz Mały
działka na sprzedaż

KOR-GS-923

Teren o pow. ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8 działek. Ważny MPZP , media przy działkach : prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Do sprzedaży cały teren - cena ofertowa : 1 999 999zł. Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości ...

Powierzchnia
10 344,00 m2
Cena za m2
193,35 zł
cena 1 999 999
działka na sprzedaż - Turawa, Kotórz Mały
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce

Łubniany, Luboszyce
działka na sprzedaż

MMN-GS-1564

Działka rolno-budowlana w Luboszycach – idealna pod Twoją inwestycję!   Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym położona w centralnej części miejscowości Luboszyce, zaledwie kilka minut jazdy od granic Opola. To doskonała propozycja dla osób ...

Powierzchnia
7 600,00 m2
Cena za m2
59,08 zł
cena 449 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Opole, Gosławice

Opole, Gosławice
działka na sprzedaż

KOR-GS-922

Działka inwestycyjna o pow. ok. 11 421 m2 z pozwoleniem na budowę pawilonu handlowo -  usługowego o pow. ok. 1260m2. Dostępne media : woda, kanalizacja, prąd , gaz. Pozostałe informacje w biurze. (cena ofertowa : 2 000 000 zł. netto + VAT 23%).  Opis sporządzany ...

Powierzchnia
11 421,00 m2
Cena za m2
175,12 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Opole, Gosławice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Opole, Zakrzów

Opole, Zakrzów
dom na sprzedaż

MMN-DS-1562

NOWA CENA 775000!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla gości. Ze względu na lokalizację może stanowić również ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 558,82 zł
cena 775 000
dom na sprzedaż - Opole, Zakrzów
nowa oferta
lokal na wynajem - Opole, Zakrzów

Opole, Zakrzów
lokal na wynajem

KOR2-LW-920

Lokal użytkowy ok. 110m2 – cena ofertowa wynajmu : 35zł.netto / m2 + opłaty / media / inne ( ogrzewanie w sezonie grzewczym ok. 7zł. - 8zł. /  m2, licznik prądu ), sieć internetowa jest pod każdy lokal / światłowód ( umowa najemcy z dostawcą )   ATUT - MIEJSCA ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 850
lokal na wynajem - Opole, Zakrzów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem