Opole, Czarnowąsy
dom na sprzedaż

KOR-DS-896

Parterówka ( ok. 180m2) położona na działce 609m2 w okolicy dzielnicy Czarnowąsy w Opolu. Oddana do użytku w 2024. Pozostało trochę do zrobienia w tym ogrodzenie. Dachówka ceramiczna, okna 3 szybowe, instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,95kw / ogrzewanie podłogowe. Salon ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
609 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 333,33 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Opole, Czarnowąsy

Komprachcice, Domecko
dom na sprzedaż

WIT-DS-1255

Nowoczesny dom z garażem, 189 m² z dużym tarasem i przestronną działką – idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni 189 m², położony na dużej ponad 14 arowej działce. Budynek parterowy z dachem płaskim, wybudowany ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 469 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 883,60 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Komprachcice, Domecko

Komprachcice
dom na sprzedaż

MMN-DS-1463

NOWA CENA!!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym zlokalizowana na pograniczu Komprachcic i Osin, nieopodal Opola Działka o powierzchni niespełna 13 arów, płaska w kształcie foremnego prostokąta, ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 295 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 823,53 zł
cena 480 000
dom na sprzedaż - Komprachcice

Turawa, Zawada
dom na sprzedaż

MMN-DS-1455

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia segment środkowy domu w zabudowie szeregowej zrealizowany w ramach inwestycji - Osiedle Stylowe w malowniczej Zawadzie, które łączy komfort mieszkalny z urokami natury. BEZ PCC I PROWIZJI!!! Odbiór budynku juz  w połowie ...

Powierzchnia
122,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
724 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 736,83 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Turawa, Zawada

Turawa, Zawada
dom na sprzedaż

MMN-DS-1454

Powierzchnia
122,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
183 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 513,94 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Turawa, Zawada

Komprachcice, Osiny
dom na sprzedaż

MMN-DS-1448

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość zabudowaną m.in. dwoma wolnostojącymi budynkami - przestronnym mieszkalnym oraz wolnostojącym warsztatowowo-biurowo-gospodarczym. Idealne miejsce do zamieszkani jak również ze względu na powierzchnię działki ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 439 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 722,22 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Komprachcice, Osiny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem