Łubniany, Jełowa
działka na sprzedaż

MMN-GS-1462

WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE. Mamy przyjemność zaoferować do zakupu działkę o powierzchni niespełna 37 arów zlokalizowaną w miejscowości Jełowa, gmina Łubniany w odległości kilkunastu kilometrów od Opola. Działka położona pośród luźnej, nowej zabudowy jednorodzinnej, ...

Powierzchnia
3 682,00 m2
Cena za m2
48,07 zł
cena 177 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Jełowa

Dąbrowa, Nowa Jamka
działka na sprzedaż

MMN-GS-1461

Na sprzedaż: duża działka, zlokalizowana  w malowniczej miejscowości Nowa Jamka, gmina Dąbrowa, 15 km od Opola. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę budowlaną w Nowej Jamce, . To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy i bliskości natury. Główne ...

Powierzchnia
4 193,00 m2
Cena za m2
38,13 zł
cena 159 900
działka na sprzedaż - Dąbrowa, Nowa Jamka

Komprachcice, Dziekaństwo
działka na sprzedaż

KOR2-GS-877

Teren o pow. 50,66a w Dziekaństwie koło Opola. Ważny plan zagospodarowania przestrzennego w którym pow. ok. 11a jest pod budynek jednorodzinny , a reszta jest rolą która daje przestrzeń. Media przy granicy działki : woda, kanalizacja, prąd. Dojazd asfaltem. Cena ...

Powierzchnia
5 066,00 m2
Cena za m2
107,58 zł
cena 545 000
działka na sprzedaż - Komprachcice, Dziekaństwo

Turawa, Zawada
działka na sprzedaż

KOR-GS-872

Teren o pow. 98,50a  P/U    Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego jako 1P,U , 2P,U , 3P,U i 4P,U ustala się następujące przeznaczenie oraz warunki zabudowy i zagospodarowania: 1. Przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy techniczno - produkcyjnej i ...

Powierzchnia
9 850,00 m2
Cena za m2
121,83 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Turawa, Zawada

Łubniany, Luboszyce
działka na sprzedaż

OPT-GS-1001

Działka budowlana w Luboszycach od strony Kępy z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media w pobliżu działki: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, światłowód, gaz w odległości około 150 m. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 850,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce

Turawa, Zawada
działka na sprzedaż

MMN-GS-1435

WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu teren inwestycyjny obejmujący przestronną działkę zlokalizowaną w Zawadzie, gmina Turawa. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, oba w złym stanie technicznym, ...

Powierzchnia
5 110,00 m2
Cena za m2
127,01 zł
cena 649 000
działka na sprzedaż - Turawa, Zawada
Kryteria wyszukiwania

rozumiem