nowa oferta
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na sprzedaż

JED-LS-251

Proponujemy do zakupu lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze. Oferujemy do zakupu funkcjonalny lokal użytkowy o  przeznaczeniu biurowo-usługowym, położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w atrakcyjnej lokalizacji - Opole Bliskie Zaodrze. Lokal o powierzchni ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
9 996,67 zł
cena 299 900
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze
nowa oferta
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na wynajem

CMW-LW-405

Dobrze doświetlony moduł dwupokojowy (22 i 9m2) zlokalizowany w kilkupiętrowym biurowcu, idealny dla osób/firm prowadzących działalność niewymagającą dużej powierzchni biurowej.   Do kwoty czynszu obejmującej zryczałtowane opłaty za media (ogrzewanie, prąd, woda) ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,61 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze
nowa oferta
lokal na wynajem - Opole, Centrum

Opole, Centrum
lokal na wynajem

CMW-LW-404

Wyremontowany, stylowy lokal użytkowy (ok. 92m2), położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sąsiedztwie galerii handlowej Solaris.  Składa się z 3 pokoi, pomieszczenia socjalnego-kuchni, łazienki, przedpokoju oraz małego pomieszczenia gospodarczego. ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,91 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Opole, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Opole, Zakrzów

Opole, Zakrzów
lokal na wynajem

KOR2-LW-920

Lokal użytkowy ok. 110m2 – cena ofertowa wynajmu : 35zł.netto / m2 + opłaty / media / inne ( ogrzewanie w sezonie grzewczym ok. 7zł. - 8zł. /  m2, licznik prądu ), sieć internetowa jest pod każdy lokal / światłowód ( umowa najemcy z dostawcą )   ATUT - MIEJSCA ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 850
lokal na wynajem - Opole, Zakrzów

Opole, Centrum
lokal na wynajem

CMW-LW-401

Lokal użytkowy w Centrum Opola położony na parterze zadbanej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Składa się przestronnej sali sprzedażowo-ekspozycyjnej o powierzchni ok. 90m2 (z 3 dużymi witrynami), pokoju biurowo-socjalnego, ...

Powierzchnia
110,00 m2
Cena za m2
45,45 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Opole, Centrum

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na wynajem

CMW-LW-398

Niezależny, wielopokojowy moduł biurowy zlokalizowany na 1 piętrze obiektu wielofunkcyjnego położonego na bliskim Zaodrzu. Składa się z następujących pomieszczeń: - dwie duże, przestronne sale open space (ok. 47 i 32m2) zapewaniające swobodę aranżacji stanowisk ...

Powierzchnia
238,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
50,42 zł
cena 12 000
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem