nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

JED-MS-250

Proponujemy Państwu do sprzedaży  nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w  w nowo wybudowanym apartamentowcu na III piętrze. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z którego wyjście jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 562,50 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1039

4 pokoje, każdy z niezależnym wejściem z korytarza, w każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem i wc oraz mini aneks kuchenny z lodówka i zlewozmywakiem. Pralnia i suszarnia dostępne z korytarza. Pokoje są obecnie wynajęte. Każdy pokój na indywidualne opomiarowanie ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 891,09 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, ZWM
mieszkanie na sprzedaż

KOR2-MS-918

Typowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,83 m2 położone na I piętrze na nowym ZWM. Balkon, piwnica 3,19m2 , ogrzewanie miejskie , ekspozycja okien na zielony skwer. Cena ofertowa ; 439000zł. Opis powstał na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 145,83 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, ZWM
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CMW-MS-400

Wyjątkowa oferta przestronnego, eleganckiego mieszkania położonego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej strefie Centrum Opola (blisko Rynku). Mieszkanie składa się z trzech przestronnych, niezależnych pokoi (ok. 26, 21 i 16m2), odrębnej, ...

Powierzchnia
90,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 803,99 zł
cena 795 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Bliskie Zaodrze
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1556

Apartament z wygodnym balkonem – bliskie Zaodrze, ul. Wandy Opole Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie apartamentu o powierzchni 49 m², zlokalizowanego  na bliskim Zaodrzu w apartamentowcu przy ul. Wandy. Mieszkanie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 591,84 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-916

Mieszkanie 2pkł o pow. ok. 36,64m2 , Xp z widokiem na Odrę. Ogrzewanie miejskie, standard studencki. Cena ofertowa ; 330000zł. Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 918,92 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem