Opole, ZWM
mieszkanie na sprzedaż

KOR2-MS-902

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 71m2 na IVp/X  po kapitalnym remoncie do wprowadzenia się... Ogrzewanie i woda ciepła miejska , balkon. Lokalizacja w pobliżu placu zabaw dla dzieci i parku na osiedlu ZWM. Szczegóły w biurze, zapraszamy. Cena ofertowa ; 660 000zł.  Opis ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 295,77 zł
cena 660 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, ZWM

Opole, Gosławice
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-898

Komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,90 m², położone w prestiżowej dzielnicy Opola – w Gosławicach. W pobliżu nieruchomości znajduje się m. in.: Park Sensoryczny, Tężnia, liczne place zabaw i boiska. Położenie mieszkania na 1. piętrze ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 682,54 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Gosławice
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Łubniany, Brynica

Łubniany, Brynica
mieszkanie na sprzedaż

CMW-MS-377

Tylko w naszej ofercie! Przestronne, wygodne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 1-szym piętrze dobrze utrzymanego budynku wielorodzinnego. Składa się z dużego pokoju dziennego połączonego z wyposażonym i umeblowanym aneksem kuchennym - całość ma ok. 34m2 ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 268,29 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Łubniany, Brynica

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1475

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja!!! Opis nieruchomości: Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania usytuowanego w pięknej, zadbanej ...

Powierzchnia
84,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 443,65 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Wróblin
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1385

Oferujemy do zakupu  lokal mieszkalny wraz z ogrodem, zlokalizowany w cichej części dzielnicy Wróblin w Opolu Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny stanowiący parter , dwukondygnacyjnego budynku jednorodzinnego dwulokalowego, wolnostojącego ...

Powierzchnia
96,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 964,66 zł
cena 670 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Wróblin

Opole, ZWM
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1384

Ustawny, rozkładowy, dwustronny lokal mieszkalny w niskim bloku na osiedlu im. Armii Krajowej (tzw. Stary ZWM). Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń znajdujące sie w jednym z niskich bloków znajdujących się na ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 603,17 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, ZWM
Kryteria wyszukiwania

rozumiem