Szanowni Państwo,
serdecznie witam na firmowej stronie Agencji Obrotu Nieruchomościami „Centrum”.
Mam nadzieję, że ta wizyta nie jest przypadkowa i że będzie ona początkiem udanej współpracy w zakresie kupna-sprzedaży, czy też wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości. 
 
Agencja Obrotu Nieruchomościami "Centrum" działa na rynku opolskim od roku 2000. W tym czasie zdobyliśmy jak ufam niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na sprawną i fachową obsługę zgłaszających się do nas klientów. Mamy za sobą bardzo dużą ilość pomyślnie zrealizowanych transakcji związanych z rynkiem nieruchomości, dlatego wielu kontrahentów zgłasza się do nas ponownie.

Zgłoszone do nas oferty trafiają na strony firmowe 6 opolskich biur nieruchomości (sieć otoopole.pl), a także rotacyjnie na specjalistyczne portale nieruchomościowe (m.in. nieruchomosci-online.pl, morizon.pl, domy.pl, otodom.pl, olx.pl, domiporta.pl, gethome.pl, gratka.pl, oferty.net, komercyjne.pl, domygrunty.pl, czy adresowo.pl).
 
Kilkunastoletni okres działalności pozwolił nam na nawiązanie współpracy z większością Pośredników działających na lokalnym rynku i nie tylko. Te dobre relacje oznaczają możliwość zaprezentowania klientom oprócz własnych ofert, także tych, które zostały zgłoszone w innych biurach. Podobnie rzecz ma się w przypadku ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości zgłoszonych w naszej Agencji - są one także przekazywane do współpracujących z nami Pośredników. Mamy dobre kontakty z Pośrednikami z innych województw, a dzięki temu możliwość przedstawienia ofert, czy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości niemalże w każdym zakątku naszego pięknego kraju. 
 
Koncentrujemy się oczywiście z racji siedziby na Opolu i okolicach, w szczególności specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie najmu lokali użytkowych oraz klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży lokali mieszkalnych. Ta nasza "specjalizacja" zaowocowała licznymi sukcesami w obsłudze w/w podmiotów, a potwierdzeniem tego są referencje jakie zechcieli nam wystawić zadowoleni z obsługi Klienci.
 
Dołączcie Państwo do ich grona!
 
Zapraszam bardzo serdecznie do współpracy
Marek Wolnicki 
 
REFERENCJE