8 571,43 zł/m2 cena: 1 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania dom wolno stojący, piętrowy z podpiwniczeniem o powierzchni 140m2, działka 9 arów. PARTER: wiatrołap,1 duży pokój, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój.-(wyjście na ogród)
PIĘTRO: 2 sypialnie, przedpokój, istnieje możliwość zrobienia łazienki.
PODDASZE: 1 pokój Dom po częściowym remoncie, dach mansardowy kryty dachówką, częściowo nowe okna PCV, nowe drzwi wejściowe, ogrzewanie gazowe, na podłogach panele, kafle. Całość ogrodzona, zadbany ogród. Dom ze względu na lokalizację może być przeznaczony również na prowadzenie działalności gospodarczej. Cena do negocjacji !!! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE !!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty JED-DS-228
Powierzchnia 140,00 m²
Powierzchnia działki 900 m²
Liczba pokoi 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Opole, Czarnowąsy
dom na sprzedaż

MMN-DS-1244

DOM IDEALNY DO ZAMIESZKANIA ORAZ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ! Mamy przyjemność zaoferować państwu do zakupu wolnostojący, przestronny dom, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 14 arów zlokalizowany w dzielnicy Czarnowąsy w Opolu ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 430 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 500,00 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Opole, Czarnowąsy

Opole, Czarnowąsy
dom na sprzedaż

KOR-DS-896

Parterówka ( ok. 180m2) położona na działce 609m2 w okolicy dzielnicy Czarnowąsy w Opolu. Oddana do użytku w 2024. Pozostało trochę do zrobienia w tym ogrodzenie. Dachówka ceramiczna, okna 3 szybowe, instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,95kw / ogrzewanie podłogowe. Salon ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
609 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 333,33 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Opole, Czarnowąsy

Opole, Czarnowąsy
dom na sprzedaż

MMN-DS-1537

WYJĄTKOWY DOM W CZARNOWĄSACH – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Opola – Czarnowąsy. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
604 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 492,86 zł
cena 1 049 000
dom na sprzedaż - Opole, Czarnowąsy

Opole, Groszowice
dom na sprzedaż

MMN-DS-1560

Wyjątkowy Dom z Potencjałem – Stan Surowy Zamknięty (Projekt Majka Grot L) TYLKO U NAS!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż  nieruchomość o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położoną na ustawnej działce w spokojnej okolicy. Dom wzniesiony według ...

Powierzchnia
187,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 065 m²
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 080,21 zł
cena 950 000