8 100,29 zł/m2 cena: 420 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!! 2 pkł do zakupu w samym sercu miasta Opola

Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy Ozimskiej. Lokal o powierzchni niespełna 52 m2, składa się z:

  • 2  pokoi,
  • łazienki,
  • oddzielnego WC,
  • aneksu kuchennego.

Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, restauracje, komunikacja miejska, szkoły i inne punkty usługowe, które znajdują się zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Media: Wszystkie media miejskie, w tym ogrzewanie oraz ciepła woda, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

Koszty utrzymania lokalu:

  • Czynsz na rzecz zarządcy: 1000 zł

 

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MMN-MS-1531
Powierzchnia 51,85 m²
Powierzchnia użytkowa 51,85 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-916

Mieszkanie 2pkł o pow. ok. 36,64m2 , Xp z widokiem na Odrę. Ogrzewanie miejskie, standard studencki. Cena ofertowa ; 330000zł. Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 918,92 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, ZWM
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1384

Ustawny, rozkładowy, dwustronny lokal mieszkalny w niskim bloku na osiedlu im. Armii Krajowej (tzw. Stary ZWM). Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń znajdujące sie w jednym z niskich bloków znajdujących się na ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 603,17 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, ZWM

Opole, Bliskie Zaodrze
mieszkanie na sprzedaż

KOR2-MS-903

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze / Xp budynku położonego przy ul. Wrocławskiej. Pow. ok. 53,70m2 , balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejska. Kuchnia ze sprzętem AGD. Cena ; 500 000zł.   460000zł. Opis powstał na podstawie oględzin nieruchomości oraz ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 518,52 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, ZWM
mieszkanie na sprzedaż

JED-MS-248

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem  Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,90 m², położone na VIII piętrze w zadbanym, docieplonym budynku z dwiema windami. Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 32,90 m² ...

Powierzchnia
32,90 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 334,35 zł
cena 340 000