10 891,09 zł/m2 cena: 1 100 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

4 pokoje, każdy z niezależnym wejściem z korytarza, w każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem i wc oraz mini aneks kuchenny z lodówka i zlewozmywakiem. Pralnia i suszarnia dostępne z korytarza. Pokoje są obecnie wynajęte. Każdy pokój na indywidualne opomiarowanie wody ciepłej i zimnej, energii elektrycznej oraz cieplnej. Ogrzewanie i ciepła woda ze wspólnej kotłowni gazowej. Ścisłe centrum Opola, blisko dworców PKP i autobusowego.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty OPT-MS-1039
Powierzchnia 101,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Stan prawny Własność

Pomieszczenia

Podłogi pokoi parkiet, panele
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1475

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja!!! Opis nieruchomości: Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania usytuowanego w pięknej, zadbanej ...

Powierzchnia
84,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 443,65 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-907

Eleganckie, przestronne , słoneczne i wysokie mieszkanie 3pokojowe , Ip , pow. 71,81m2. Meble na wymiar z agd w zabudowie. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego. Do mieszkania przysługuje piwnica. Cena ofertowa ; 829000zł 789000zł. Opis ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 958,33 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CMW-MS-400

Wyjątkowa oferta przestronnego, eleganckiego mieszkania położonego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej strefie Centrum Opola (blisko Rynku). Mieszkanie składa się z trzech przestronnych, niezależnych pokoi (ok. 26, 21 i 16m2), odrębnej, ...

Powierzchnia
90,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 803,99 zł
cena 795 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Gosławice
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-898

Komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,90 m², położone w prestiżowej dzielnicy Opola – w Gosławicach. W pobliżu nieruchomości znajduje się m. in.: Park Sensoryczny, Tężnia, liczne place zabaw i boiska. Położenie mieszkania na 1. piętrze ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 682,54 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Gosławice