14 562,50 zł/m2 cena: 699 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Proponujemy Państwu do sprzedaży  nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w  w nowo wybudowanym apartamentowcu na III piętrze. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z którego wyjście jest na przestronny taras , sypialni również z wyjściem na taras oraz z łazienki z wc .Mieszkanie świeżo wykończone.
Kuchnia- nowa zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, płyta elektryczna , piekarnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka.  
Mieszkanie urządzone z dużą dbałością i starannością o szczegóły. Ogrzewanie i ciepła woda miejska ( terma ciepła, ogrzewanie podłogowe), okna wyposażone w zewnętrzne żaluzje antywłamaniowe. Czynsz  do Zarządcy budynku około 450 zł. Apartament gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów.  Zapraszamy na prezentacje !!!
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty JED-MS-250
Powierzchnia 48,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Opłaty w czynszu ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 450 PLN
Liczba tarasów 1
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-457

Mieszkanie w centrum Opola , przy ulicy Grunwaldzkiej, w wyremontowanej kamienicy w sąsiedztwie dwóch wyższych uczelni i miasteczka akademickiego. Mieszkanie przygotowane pod wynajem dla 7 osób ( dwie dwójki i trzy jedynki). Obecnie wynajmowane. Pokoje wyposażone ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 200,00 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-795

Mieszkanie nowoczesne i wygodne, kompleksowo wyposażone w ścisłym centrum Opola z widokiem na jedno z najbardziej urokliwych miejsc - ścisłe centrum Opola. Mieszkanie o powierzchni 73,61 m², znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Mieszkanie w stanie idealnym; ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 581,08 zł
cena 709 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KOR-MS-907

Eleganckie, przestronne , słoneczne i wysokie mieszkanie 3pokojowe , Ip , pow. 71,81m2. Meble na wymiar z agd w zabudowie. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego. Do mieszkania przysługuje piwnica. Cena ofertowa ; 829000zł 789000zł. Opis ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 958,33 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MMN-MS-1541

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny – świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu o powierzchni 56,3 m², położonego na parterze zadbanej kamienicy w samym sercu Opola przy ...

Powierzchnia
56,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 461,81 zł
cena 589 000